محدودیت های فالوور در اینستاگرام

محدودیت های فالوور در اینستاگرام

همانطور که میدانیم اینستاگرام دارای محدودیت های بسیار زیادی است و این محدودیت ها در فالوور نیز وجود دارد در این مقاله توضیح کاملی از روند محدودیت‌های فالوور و راهکارهای جلوگیری از بلاک شدن طرف اینستاگرام برای شما دوستان عزیز توضیح می دهیم.

تاثیر پیج جدید و قدیمی.

اینستاگرام برای محدودیت های خود راهکارهای مختلفی داراست و در محدودیت های فالوور در اینستاگرام هم وجود دارد که گفته می شود پیج های قدیمی می توانند تعداد فالوور بیشتری انجام دهند مثال پیج های قدیمی در ساعت می توانند ۶۰ سوال کنند ولی پیج های جدید می‌توانند فقط ۳۰ عدد فالو کنند و در ادامه مقاله درباره دلایل این عمل اینستاگرام توضیح بیشتری می دهیم.

دلایل بیشتر فالو کردن پیج های قدیمی.

یکی از مهمترین دلایل این موضوع شناخت پیچ قدیمی از طرف اینستاگرام است چونکه اینستاگرام می‌دانند این پیج چه موضوعی دارد و پیج مخرب نیست پس اعتماد بیشتری به این پیج دارد و در نتیجه محدودیت های کمتری نیست برای این پیج گذاشته است و محدودیت های فالوور در اینستاگرام در پیج های جدید بیشتر بوده و اینستاگرام حساسیت بسیار زیادی پیچ های جدید دارد.

آیا داشتن فالوور زیاد باعث بلاک نشدن می شود.

باید گفت که داشتن فالوور بسیار زیاد در کل خوب است ولی نمی‌توان گفت که فالوور زیاد باعث بلاک نشدن میشود و اگر ما فالوور بسیار زیادی داشته باشیم بلاک نمی شویم ولی داشتن فالوور زیاد میتواند اعتماد سازی کند و راحت ترین راه افزایش فالوور خرید فالوور است شما می توانید خرید فالوور را به آسان ترین روش از سایت مهدی آسان خریداری کنید.

چه کار کنیم که کمتر بلاک شویم.

شما می توانید با رعایت کردن چندین موارد از بلاک شدن خود تا حدودی جلوگیری کنید نوشتن بیو خوب گذاشتن عکس پروفایل گذاشتن پست به صورت منظم و هفتگی تولید محتوای مناسب طبیعی بودن عملهای لایک فالو و کامنت با این عمل ها می توان تا حدودی پیج خود را طبیعی نشان داد و محدودیت های فالوور در اینستاگرام را تا حدودی جلوگیری از بلاک شدن کرد.

تمام محدودیت های مهم اینستاگرام.

وقتی که محدودیتهای اینستاگرام را با خبر باشید می‌توانید آنها را رعایت کرده و به راحتی از اینستاگرام استفاده کرده و بلاک نشوید ما در مقاله‌ای چند مورد از محدودیت‌های مهم اینستاگرام را توضیح داده و شما می توانید این مقاله کاربردی را نیز بخوانید محدودیت های اینستاگرام در این مقاله کاربردی چند مورد از محدودیت‌های مهم اینستاگرام را توضیح داده ایم.

شاید سوال پیش بیاید چرا اینستاگرام محدودیت های فالوور در اینستاگرام چرا گذاشته شده است و چرا اینستاگرام نمیگذارد که بدون محدودیت فالو کنیم جواب این سوال ها را نمی‌توان از کسی دقیق بگوید جز اینستاگرام ولی به صورت کلی می شود گفت که اینستاگرام می‌خواهد با این محدودیت ها و سخت گیری ها افرادی که قصد کارهای مخرب را دارند جلوگیری شود.

آیا چند نفر را میتوان فالو کرد.

اینستاگرام برای تعداد فالوورها نیز محدودیت‌هایی وضع کرده است که تا یه حد مشخصی میتوان فالو کرد و از آن حد نمی‌توان بیشتر فالو کرد و این محدودیت در حال حاضر ۷۵۰۰ فالوور است و بیشتر از این تعداد نمی‌توان افراد را فالو نمود و اگر بخواهیم از این هد بیشتر فالو کنیم اینستاگرام به ما خطا داده که از حد مجاز فالو کردن گذشته اید و دیگر نمی توانیم افراد را فالو کنیم اگر دوست داری افراد دیگری را فالو کنید باید یکسری از فالوورهای خود را آنفالو کرده و بعد افراد مورد نظر را فالو کنید.

استفاده ترکیبی یعنی اینکه فقط فالو نکنید و لایک و کامنت و فالو به صورت ترکیبی انجام داده تا جلوگیری از بلاک شدن با این عمل اینستاگرام متوجه می شود که شما یک کاربر عادی بودیم قصد انجام کارهای مخرب را در اینستاگرام ندارید و عملیات های طبیعی انجام می دهید و استفاده ترکیبی باعث کمتر بلاک شدن شما می شود.نویسنده مطلب mahdigm