خروج از اکشن بلاک

اکشن بلاک چیست

اکشن بلاک یا بلاک شدن موقت در اینستاگرام یکی از محدودیتهای بسیار کاربردی جالب اینستاگرام است اینستاگرام اکشن بلاک را برای جلوگیری از کاربران یا ربات هایی که قصد خرابکاری یا استفاده غیرعادی از اینستاگرام راه انجام می دهند شناسایی کرده و آنها را اکشن بلاک می کند ما در ادامه این مقاله چند مورد از این موضوعات اشاره می‌کنیم.

خیلی از دوستان می‌گویند داشتن فالوور زیاد به صورت مستقیم تاثیر بر اکشن بلاک دارد ولی این موضوع تایید شده نیست ولی در کل اگر حس می کنید که فالوور بسیار زیاد می‌توانند جلوگیری کند از اکشن بلاک می توانید از سایت مهدی اسان خرید فالوور را انجام دهید با خرید فالوور می‌توانید با سرعت زیاد فالوور پیج خود را افزایش دهید.

خوب برای جلوگیری از اکشن بلاک شما باید حتماً قوانین اینستاگرام را بدانید و با محدودیت های فال و کامنت و لایک را بدانید و ما در مقاله کاربردی محدودیت های اینستاگرام در تمام این محدودیت ها صحبت کردیم و شما می توانید با خواندن این مقاله از اکشن بلاک شدن پیج خود جلوگیری کنید بدانید که محدودیت های اینستاگرام به چه صورت هستند و شما باید چه چیزهایی را برای جلوگیری از اکشن بلاک به کار ببرید و انجام دهید.

آیا درست است که اینستاگرام پیج های قدیمی کمتر گیر می دهد اکشن بلاک کمتر میکند باید بگویم به صورت غیررسمی بله چونک اینستاگرام میداند پیج هایی که قدمت بیشتری دارم دارای اعتبار بیشتری هستند و در نتیجه درپیش اینستاگرام دارای اعتماد و اعتبار بیشتری هستند و به همین خاطر اینستاگرام به پیج های قدیمی کمتر گیر داده و اکشن بلاک کمتر می کند.

چرا اینستاگرام به پیچ های جدید بیشتر گیر میدهد چونکه اینستاگرام نمی دانم این پیج با چه هدفی زده شده و درپیش اینستاگرام دارای اعتبار کمتری است و اینستاگرام اعتماد کمتری نسبت به این پیج دارد و عملیات هایی که این پیج انجام می دهد را با دقت بیشتری زیر نظر دارد و محدودیت های بیشتری نیز برای او اعمال می کند و احتمال اکشن بلاک شدن در پیج های جدید بسیار زیاد تر نسبت به پیچ های قدیمی است.

چرا اکشن بلاک می شوم یکسری از موضوعات را در بالا گفتیم ولی مهمترین دلیل اکشن بلاک شدن غیر واقعی بودن عملیات هایی که در پی انجام می دهیم می تواند تاثیر بسیار زیادی گذاشته و باعث اکشن بلاک شدن شود مثل فالو و آنفالو سریع مثل لایک کردن سریع مثل گذاشتن کامنت زیاد در بازه زمانی بسیار کم و این عوامل باعث اکشن بلاک شدن می‌شود.

حال اگر اکشن بلاک شدیم چه کنیم باید صبر کنید تا اکشن بلاک در بیاید این مدت معلوم می دارد می توان از چند ساعت تا چند روز باشد و اگر اکشن بلاک شدید باید متوجه باشید که حواستان باشد دیگر اکشن بلاک نشوید چونکه امکان دارد در دفعات بعد زمان خارج شدن از اکشن بلاک بسیار طولانی تر از قبل باشد و بهتر است مراقب باشید کلید اکشن بلاک نشوید.

کم کردن فعالیت ها یکی از مهم ترین ویژگی ها برای خروج از اکشن بلاک است یکی راه هایی که شما می توانید انجام دهید کم کردن از فعالیت ها برای چند ساعت یا چند روز است.

وقتی که اکشن بلاک میشوید دیگر نمی توانید پست های دیگران را لایک کامنت بکنید و نمی توانید کسی را فالو کرده و بعضی اوقات پست نیز نمی توانید بگذارید یا نمی توانید در زیر پست ها کپشن بنویسید و این موردها می‌تواند بر اثر اکشن بلاک نیز باشد.نویسنده مطلب mahdigm