چگونه پیج اینستاگرام خود را معروف کنیم

چگونه پیج اینستاگرام خود را معروف کنیم

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام برای همگان مهم است، اگر شما هم دوست دارید صفحه اینستاگرامی محبوب با ویو، لایک و همین طور فالوور بالا داشته باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا ناگفته های این مهم را به شما عزیزان شرح دهیم.

فاکتور اول: باید بدانید که امروزه تبلیغات یکی از روش های مهم برای جلب رضایت مشتری است، مشتری هایی که تبلیغات شما را مدام در پیج ها، وب سایت ها و رسانه های مجازی مختلف می بینند، قطعا راحت تر به شما اعتماد می کنند. چون می دانند هزینه زیادی برای تبلیغات می کنید و قطعا برایتان مهم است که اعتماد مشتریان را جلب کنید.

مسئله دوم خرید فالوور است، بله! درست شنیده اید. شاید کمی برایتان عجیب باشد که چرا این مورد را به شما گوشزد می کنیم. راستش را بخواهید بزرگ ترین صفحات اینستاگرامی نیز در حال حاضر (حداقل ایرانی) از فالوور های فیک استفاده می کنند. البته در بسیاری از فروشگاه های فالوور شما می توانید دنبال کننده های ایرانی و حتی واقعی را خریداری نمائید.

اما مسائل ریز تری نیز در اکانت و یوزرنیم شما نهفته است که باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

رشد تعداد فالوور پیج اینستاگرامی

ابتدا باید یک یوزرنیم یونیک و تک بیابید، بخش بیوگرافی خود را با توضیحات کامل کنید، می توانید از هشتگ های محبوب با عناوین مرتبط به صفحه خود استفاده نمائید، اکانت های دیگر شبکه های اجتماعی نظیر فیسوک را نیز به اکانت اینستاگرام خود متصل نموده و در نهایت به صورت هدفمند پست ها را در ساعات خاص منتشر کرده و سعی کنید صفحاتی را دنبال کنید که مرتبط با موضوع شما فعالیت می کنند و یا به کسب و کار و خدمات شما علاقه مند هستند.

مثلا اگر صاحب یک پیج عکاسی هستید، به سراغ فالوور های صفحه های بزرگ عکاسی، شرکت های تولید کننده لنز و دوربین بروید. در این صورت احتمالا اگر تعداد فالوور های شما مناسب باشند، ترجیح می دهند که شما را دنبال کنند. همین می تواند روشی ایده آل برای رشد تعداد دنبال کننده به صورت ارگانیک باشد.

انتشار هر پست نیز باید با دقت بالا انجام گردد، مثلا تصاویر را می توانید با لوگو و ایکن مختص به صفحه خودتان نشانه گذاری کنید، هشتگ های جذاب را زیر پست خود قرار دهید و خودتان نیز هشتگ بسازید. هشتگ هایی مرتبط با نام صفحه خودتان که می توانند ایده ای بی نظیر باشند.

چطور فالوور های زیادی  جذب کنیم؟

در انتشار پست نیز دقت داشته باشید، نباید روز ده ها پست از صفحه شما روی بخش فید اینستاگرام دنبال کنندگان قرار بگیرد، خسته می شوند و پس از مدتی شما را آنفالو خواهند کرد. بعلاوه در نقطه مقابل نباید برای مدت طولانی فعالیت پیج خود را متوقف کنید، حتی اگر شده به قیمتی صفحه اینستاگرامی شما باید بروز شود.

اما برای این کار هم دست به انتشار پست های اسپم و هرز نزنید که به هیچ عنوان نتیجه خوبی نخواهد داشت. در حال حاضر پادکست ها نیز یکی از رسانه های قابل اعتماد در شبکه های اجتماعی هستند، حتی گفته می شود بزودی روی وب سایت ها نیز جای ویدیو ها، متن و اینفوگرافیک را می گیرند.

می توانید به صورت روزانه پست هایی که به تازگی منتشر کرده اید را در استوری به نمایش بگذارید که به آن قابلیت Add To Story گفته می شود.

صاحب پیج محبوب در اینستاگرام شوید

باید حساب کاربری جذاب و خیره کننده ای داشته باشید، در ابتدای کار به هیچ عنوان از تبلیغات روی صفحه خود استفاده نکنید، اگر پیج شما کاری است، تنها باید فعالیت های خود را در زمینه کاری تان منتشر کنید، به هیچ عنوان به حاشیه نروید.

از کاربران بخواهید که در مورد پستی که منتشر کرده اید از خودشان واکنش نشان دهند. حتی گاهی استفاده از تیتر های زرد نیز می تواند کاربر را مجاب به پست کردن کامنت کند؛ روشی که در حال حاضر در دنیای شبکه اجتماعی ایرانی بیش از پیش دیده می شود.

به هر حال رسانه گاهی باید از حاشیه سازی برای رشد استفاده کند. بهتر است سوالاتی را در ذهن کاربران و فالوور های خود ایجاد کنید. توجه به جزئیات در یک صفحه اینستاگرامی می تواند عامل موفقیت باشد. در حال حاضر باید از امکان IGTV نیز بهره بگیرید.نویسنده مطلب mahdigm