چرا فالوور ها از طرف اینستاگرام حذف میشود و راه کار ها

چرا فالوور ها از طرف اینستاگرام حذف میشود؟ آیا راهکاری برای این اتفاق وجود دارد؟ با ما همراه شوید تا به پاسخ سوالات مشابه خود در این زمینه برسید و بتوانید مسئله ی ریزش فالوور های اینستاگرامی خود را به نحو احسن رفع کنید.

 

عصر کنونی را می توان به عنوان عصر جدیدی از ارتباطات نامید که زیر سایه ی دنیای دیجیتال و اینترنت همواره در حال جهش ها و تغییرات قابل توجهی است. عرصه ی ارتباطات و نحوه ی برقراری ارتباط با افراد در جوامع در حال حاضر از طریق مِتُد های متعددی انجام می گیرد که اپلیکیشن های تلفن همراه را می توان به عنوان پر طرفدار ترین بستر های ارتباطی این روز ها معرفی کرد.

با توجه به پیشرفت عصر ارتباطات و همچنین گسترش امکانات افراد جامعه، امروزه کمتر کسی وجود دارد که با این اپلیکیشن ها آشنا نباشد و از آن ها در طول زندگی خود بهره مند نشود. اپلیکیشن پر مخاطب اینستاگرام نیز یکی از رایج ترین اپلیکیشن هایی است که به طور قطع آن را می شناسید. از آن جا که این اپلیکیشن جذاب از مخاطبین پر شماری در جهان و همچنین در کشور ما برخوردار است، جمع آوری اطلاعات پیرامون آن همواره جذاب است.

 

ما در این مقاله نیز سعی کرده ایم در رابطه با یکی از جذاب ترین و پر بحث ترین مسائل مرتبط با این اپلیکیشن صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همان طور که می دانید اساس کار اینستاگرام بر پایه ی جذب دنبال کننده و یا همان فالوور بنا شده است، یکی از مسئله هایی که این روز ها کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند نیز کاهش تعداد چشمگیر فالور هاست؛ کاهش هایی که همگی از جانب اینستاگرام اتفاق می افتد.

 

اما دلیل رخداد این اتفاق چیست و چرا فالوور ها از طرف اینستاگرام حذف می شوند؟

 

این سوالی است که اکثر کاربران با آن مواجه اند و همواره به دنبال راهکار مناسبی برای حل مشکل هستند. لازم است بدانید این روز ها یکی از برنامه هایی که اینستاگرام در لیست اهداف خود قرار داده است، از میان برداشتن اکانت های تقلبی و اسپم می باشد، اکانت هایی که هیچ فعالیت در اپلیکیشن ندارند و عملاً بلا استفاده و بدون کاربر حقیقی هستند. همین هدف باعث شده تا اکثر کاربران فعال اینستاگرام به خصوص کسانی که دارای فالوور های پر شماری بودند به یکباره شاهد ریزش چشمگیری از فالوور های خود شوند.

 

در حقیقت لازم است بگوییم این عمل به نفع کاربران است، لذا فالوور هایی که فعالیتی در پیج نداشتند و هیچ بازدید و لایک و کامنتی انجام نداده اند حذف می شوند و میانگین فالوور ها نسبت به لایک ها به حد طبیعی خود می رسند. گفتنیست اکثراً کاربرانی با ریزش فالوور مواجه می شوند که به خرید فالوور فیک و یا همان تقلبی پرداخته اند.

 

 

 

خرید فالوور

به عنوان راهکار برای حل این مشکل اگر موارد زیر را در راستای افزایش تعداد دنبال کننده های خود لحاظ کنید، دیگر با ریزش رو به رو نخواهید شد:

 

در راستای جذب فالوور واقعی تلاش کنید و شرایط پیج خود را مطلوب سازی نمایید.خرید فالوور فیک و غیر واقعی را فراموش کنید.به هیچ وجه از مراجع نامعتبر به خرید فالوور نپردازید.از مراجع معتبر فالوور های واقعی خریداری کنید.و موارد دیگری از این دست.

 

درآمد زایی در اینستاگرام با جذب فالوور

 

درآمد زایی با اینستاگرام در حال حاضر از رواج بالایی برخوردار است و تعدادی از کاربران از وجود این بستر در راستای کسب درآمد استفاده می کنند و برای خود کسب و کار پر سودی ایجاد کرده اند.

 

با اینستاگرام می توان از طرق مختلفی درآمدزایی کرد که برخی از آن ها عبارتند از:

 

فروش محصول و راه اندازی ورک شاپ های آنلاینارائه انواع و اقسام خدمات آنلاین و غیر حضوریو کسب درآمد از راه تبلیغات

 

لازم به ذکر است هر چه تعداد فالوور پیج هایی که مشغول به درآمد زایی هستند، بیشتر شود بالطبع درآمد حاصل نیز افزایش خواهد یافت. برای مثال درآمد زایی از راه تبلیغات به گونه ای است که هر چه میزان مخاطبان و بازدید های پیج بیشتر باشد در مقابل تعرفه ی دریافتی بابت ارائه ی تبلیغات نیز افزایش پیدا می کند، یا اگر از طریق پیج اینستاگرامی در حال فروش محصولی هستید می توانید با جذب فالوور بیشتر مشتریان متعدد تری داشته باشید و در نتیجه به درآمد کثیر تری برسید.

 

افرادی که وارد این فعالیت ها شده اند و به درآمد زایی می پردازند، به مسئله ی جذب و ریزش فالوور اهمیت بالایی قائلند؛ البته لازم به گفتن است علاوه براین افراد، اشخاص مشهوری چون بازیگران، خواننده ها، آرتیست ها، هنرمندان و … جزء کسانی محسوب می شوند که همواره می کوشند از ریزش فالوور های خود جلوگیری کنند.

 

حال اگر شما هم شرایط مشابهی دارید و می خواهید اقدام موثری برای افزایش فالورر های خود انجام دهید، به خواندن این متن ادامه دهید چرا که راهکار های مطلوبی و موثری ارائه داده ایم که دانستن آن ها خالی از لطف نخواهد بود.

 

نکات مرتبط با مطلوب سازی شرایط پیج

 

قبل از هر چیزی اگر می خواهید در مسیرِ جذب دنبال کننده و مخاطبان بیشتر برای پیج خود گامی موثر بردارید، می بایست شرایط پیج را به نحو احسن مطلوب سازی کنید. در واقع این شرایط مجموعه اقداماتی هستند که منجر به جذب مخاطبین بیشتر می شوند.

 

در ادامه می توانید با برخی از نکات مرتبط با مطلوب سازی شرایط پیج های اینستاگرامی در راستای جذب و حفظ فالوور آشنا شوید:

 

نام کاربری خود را ساده و جذاب انتخاب کنید و حدالامکان از عبارات و حروف گیج کننده استفاده نکنید.پیج هایی که در حوزه ی درآمد زایی مشغولند بهتر است صفحه ی خود را قفل نکنند، لذا در این صورت مخاطبان می توانند با جریان پیج بیشتر آشنا شوند و فالوور های عدید تری از طریق سرچ پیج مربوطه را فالوو کنند.سعی کنید با پیج های دیگر در تعامل باشید و از درج لایک و کامنت برای دیگران دریغ نشوید.در فواصل زمانی مناسب و به صورت فعال به اشتراک گذاری پست و استوری بپردازید.نوشتن کپشن را به هیچ عنوان سرسری نگیرید و سعی کنید محتوای جذابی در کپشن پست های خود به مخاطبین ارائه دهید.در تولید محتوا ابتکار عمل داشته باشید، به نوعی که حس یکنواختی به مخاطبین القا نشود.از تصاویر جدید و یونیک استفاده کنید.حدالامکان کامنت ها را بی جواب نگذارید.به هیچ عنوان به فکر سرقت محتوایی نباشید.از درج  بیش از ۱۰ هشتک خودداری کنید.توجه نمایید هر کسی را فالو نکنید و در فالو کردن دیگران به صورت گلچین شده انتخاب کنید.و …

 

افزایش فالوور با خرید فالوور واقعی

 

خرید فالوور همواره یکی از در دسترس ترین اقداماتی است که می توانید انجام دهید، لذا تنها وظیفه ای که در قبال این اقدام دارید پرداخت بهای مورد نیاز آن است. اما لازم است تاکید کنیم همه چیز آن طور که به تظر می رسد ساده نیست و باید در خرید فالوور دقت و توجه بالایی داشته باشید.

 

در این فرایند نباید به هر مرجعی اعتماد کرده و به خرید بپردازید چرا که اعتماد به هر مرجعی منجر به خرید فالوور واقعی نمی شود. در حقیقت برای این که بتوانید فالوور واقعی خریداری کنید لازم است پیش از هر اقدامی در مورد مراجع مد نظر خود به تحقیق و جستجو بپردازید تا نهایتاً به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

 

 نویسنده مطلب mahdigm