محدودیت های اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام محدودیت های مختلفی و قوانین پیچیده ای برای اینستاگرام گذاشته است ارسال پست به اکسپلور ما در این مقاله کاربردی چند مورد از این محدودیت ها را ذکر می کنیم تا شما دوستان عزیز اطلاعات لازم را به دست آورید و به مشکلات بلاکی و محدودیت های مختلف اینستاگرام بر نخورید.

تعداد فالوینگ‌های هر پیج ۷۵۰۰ عدد.

سقف فالو در اینستاگرام در ساعت ۶۰ پیج.

تعداد لایک در ساعت ۳۵۰ عدد.

حداکثر تعداد آنفالو در ساعت ۲۰۰ پیج.

تعداد هشتگ در زیر هر پست ۳۰ عدد.

تعداد کاراکترهای کامنت و کپشن ۲۲۰۰ کاراکتر.

نام کاربری فقط ۳۰ کاراکت

توضیحات Bio در پیج ۱۵۰ کاراکتر

۱-محدودیت ۷۵۰۰ فالووینگ
اینستاگرام محدودیت ۷۵۰۰ عدد فالووینگ را گذاشته است و شما نمی توانید بیش از ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید و اگر این اقدام را کنید اینستاگرام به شما پیام می دهد که شما و حداکثر فالو کردن رسیده اید و دیگر نمی توانید پیج دیگری را فالو کنید و به محدودیت حداکثری رسید اگر می خواهید کسی دیگر را فالو کنید باید از فالوینگ های خود کم کنید و آن ها را آنفالو کنید تا بتوانید افرادی که مد نظر شما هستن را فالو کنید.

۲-محدودیت فالو کردن در ساعت
اینستاگرام در هر ساعتی می گذارد تعداد محدودی را فالو کنید و این تعداد متغیر میباشد ولی بعضی اوقات محدودیت ۶۰ فالو کردن در ساعت را دارا است و شما را اگر بیش از ۶۰ سال و در ساعت کنید با محدودیت های مختلف مثل اکشن بلاک روبرو می کند و شما را برای ساعتی یا روزی برای فالو کردن دیگران محدود می کند و اجازه فالو کردن را به شما نمی دهد این یکی از مهمترین محدودیت های اینستاگرام است تا کاربران نتوانند بیش از هد افراد را فالو کنند.

۳-محدودیت های ساعتی لایکاینستاگرام محدودیت های مختلفی را برای لایک کردن پست ها گذاشته است و در هر ساعتی تعداد محدودی از لایک پست‌های دیگران می‌توانید کنید و شما اگر از بیش از ۳۵۰ لایک در روز یا ساعت انجام دهید از طرف اینستاگرام احتمال اکشن بلاک شدن شما است و شما را محدود می کند و شما دیگر قادر به لایک کردن پست ها نمی باشید این محدودیت امکان دارد از چندین ساعت تا چندین روز ادامه داشت.

۴-اینستاگرام دارای محدودیت های مختلفی است که این محدودیت ها شامل آنفالو هم میشود اینستاگرام برای افرادی که می‌خواهند فالووینگ ها را آنفالو کنند محدودیت قرار داده است آنها نمی‌توانند تعداد زیادی را آنفالو کنند و هر ساعتی یا هرروزی یک مقدار مشخص می‌تواند آنفالو کنند مثال در روز یا هر ساعت می توانند ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد را آنفالو کنند اینستاگرام دارای محدودیت های زیادی است یکی از محدودیت های مهم آن محدودیت آنفالو کردن است و اجازه نمی دهد تعداد بسیار زیادی را در ساعت یا روز مشخصی یا محدودی انفالو کنید.

۵-اینستاگرام برای هشت نیز محدودیت های مختلفی گذاشته است اینستاگرام محدودیت هشتگ دارد و در هر پست فقط می توان ۳۰ گذاشت اینستاگرام دارای محدودیت های مختلفی که یکی از مهمترین محدودیت های آن محدودیت هشتگ در زیر پست های اینستاگرام است.

۶-محدودیت های اینستاگرام که محدودیتهای پیچیده هستند برای مخاطبین اینستاگرام محدودیت‌های فراوانی قرار داده شده است و سختی های بسیاری را قرار داده است یکی از محدودیت های مهم اینستاگرام تعداد متن کپشن پست است که فقط می شود در هر پست ۲۲۰۰ کاراکتر نوشت و این محدودیت سختگیرانه برای مخاطبین اینستاگرام مشکلات بسیار زیادی را ایجاد نموده است.

 

۷-اینستاگرامدبا محدود کردن نام کاربری که فقط میشود ۳۰ کاراکتر استفاده کرد و بیش از ۳۰ کاراکتر نمی توان در نام کاربری استفاده کرد و این محدودیت باعث شده است که نتوان بیش از ۳۰ کاراکتر استفاده کرد.

۸-اینستاگرام محدودیت دیگری نیز دارد چه محدودیتی بیو است اینستاگرام نمیگذارد تا بیا از ۱۵۰ کاراکتر بیشتر شود و این یکی از سختگیرانه ترین محدودیت اینستاگرام است و نمی‌توان بیش از ۱۵۰ کاراکتر دربیو پیج خود استفاده نمود و محدودیت را دارا است.نویسنده مطلب mahdigm