ساز کار ربات های اینستا گرام

بسمه تعالی
سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز سایت خرید فالوو.
در این مقاله میخاهیم در باره ربات های اینستا گرام حرف بزنیم که چه کار هایی انجام میدهند و چه مشکلاتی برای شان ایجاد شده است.

از آنجایی که میدانید وضیفه این ربات ها افزایش فالوور واقعی است و همه این ربات ها با تنظیمات خاصت و امکانات جذابی هستن.

در ادامه این مقاله میخاهیم به شما عزایزان بگویم که این ربات های افزایش فالوور چه کار هایی انجام میدهند.

مکان شما:آیاشما دوست دارید که فالوور های شما از محل یا شهر یا موقیعت جغرافیای شما باشد پسل شما نیاز به ربات اینستا گرامی دارید چون ربات های اینستا گرام این امکان را دارنم که فالوور های از موقیعت جغرافیای شما را جذب کنند.

افزایش لایک: ربات اینستا گرامی با لایک کردن پیج ها و تصاویر مختلف برای پیج شما بازدید و فالوور واقعی می آورد.

افزایش کامنت: ربات اینستا گرامی با کامنت گذاشتن پیج ها و تصاویر مختلف برای پیج شما بازدید و فالوور واقعی می آورد.

فالوور وآنفالوور: ربات اینستاگرامی برای افزایش فالوور پیج شما افراد مختلف را فالوور میکند و بعد از جذب شدن آن پیج را آنفالوور میکند و با عث افزایش فالوور پیج شما میشود.

ربات های پیش رفته:ربات هایی هستن که با عملیات ها گسترده در فضای اینستا گرام بهترین پیج ها و بروز ترین پیج ها را انتخاب میکنند و با آنا لیز درست آن پیج را فالوو کرده و باعث افزایش فالوور میشود.

سازو کار ربات های پیش رفته:این ربات ها با آنالیز دقیق و پیش فته پیج هی حدف را آنالیز میکنند و پست ها آن پیج را لایک و فالوو میکنند که این عمل در مقیاس زیاد بعث بالا رفتن فالوور واقعی پیج میشود.

آیا استفاده از ربات ها باعث بلاک یا دیسیبل شدن اکانت اینستا گرامی ما میشود؟

در جواب به این دسته از دوستان عزیز باید بگم امان بلاکی حتی دیسیبل شدن پیج شما وجود دارد ولی تنظیم درست ربات ها میشود از بلاکی و دیسیبل شدن پیج جلو گیری کرد.
جمله پایانی: در این مقاله که در باره ربات های معمولی و ربات های پیش رفته اینستا گرام حرف زدیم و خوبی هاش که افزایش فالوور واقی بود و بدی های ربات ها بلاک شدن و دیسیبل شدن پیج توسط این ربات ها بود.

دوستان عزیز درست که ربات ها فالوور واقعی برای شما می آورند ولی در کنار ربات شما باید خرید فالوور داشته باشد تا عمل افزایش فالوور واقعی راحت تر شود شما میتوانید از سایت ما فالوور ارزان خریداری کنید.

سپاس از دوستان و کاربران عزیز که تا پایان این مقاله ما را یاری کردن.نویسنده مطلب mahdigm