چگونه پست های خود را به اکسپلور ارسال کنیم

به نام خدا

چگونه پست های اینستا گرام خود را به اکسپلور ارسال کنیم.

در این آموزش سعی داریم روش های جدید ارسال پست در اکسپلور اینستا گرام را توضیح دهیم.

آیا برای شما پیش آمده که بگوید چگونه پست های پیج خود را به اکسپلور اینستا گرام ارسال کنم و یا چه کار های باید انجام دهم آیا باید به اینستاگرام هزینه پرداخت کنم تا بتوانکم در اکسپلور اینستا گرام بروم ما در این مقاله تما این سوال ها را جواب میدهیم.

۱-آیا باید به اینستا گرام باید هزینه پرداخت کنم تا پست های پیج مرا در اینستا گرام ارسال کندپ= در جواب باید بگویم خیر برای رفتن پست شما به اکسپلور اینستاگرام حتما نیاز نیست هزینه پرداخت کنید.

۲-چگونه پیج خود را به اکسپلور اینستا گرام ارسال کنم=راه های زیادی وجود دارد و روش های زیادی باید انجام دهی مثل افزایش فالوور یا خرید فالوور واقعی بعد این باید تولید محتوای درست و و زیبا باید درست کنید تا فالوور جمع کنید و تعامل پیج خود را افزایش دهید تا پست هی شما راحت تر به اکسپلور برود.

از فالوور های خود بخواهید تا پست های شما را لایک کنند خوب حالا پیش خود فکر میکند چگونه یکی از راه ها این که داخل استوری  از فالوورای خود بخواهید که پست جدید شما را لایک کند.

از فالوور های خود بخوتهید کامنت بگذارند مثل روش لایک.

از هشنک ها استفاده کنید در پست های خود از هشک های مختلف ولی با کعنای همون پست بگذارید این امر باعث افزایش تعامل پیج شما میشود.

فقط محتوای عکس نگذارید یا فقط از محتوای کلیپ استفاده نکنید سعی کنید از هردو استفاده کنید تا فالوور بیشتری جذب کنید.

از کاربران خود بخواهید پست های شما را به دوستا و آشنایان خود ارسال کنند این امر باعث افزایش تعامل پیج و افزایش فالوور شما میشود و به اینستا گرام یک پیام ارسال میکنید که این محتوای من خیلی خوب است.

پیج خود را تیلیغ کنید شاید افردا زیادی این کار را انجام ندهند ولی یکی از بهترین را های افزایش فالوور واقعی است و باعث افزایش تعامل و بازدید پست های شما میشود.

گذاشتن چالش های مختلف در پیج مثل چالش هرکی بیشتر تک کنه دوستان و آشنایان خود را زیر پست برنده میشود و یک جایزه میگیرد که این امر باعث افزایش بازدید پیج و افزایش فالوور واقعی میشود.

گذاشت پست هایی که از فالوور نظر میخواهد و باعث افزایش کامنت در زیر پست میشود و این امر باعث افزایش تعامل پیج میشود.

گذاشت پست هایی که ار کاربران بخواهند دوستان خود را تگ کنند مثل دوستای با مرامتو تگ کن یا دوستای باحاتو تگ کن که هم باعث افزایش فالوور واقعی میشه هم باعث افزایش تعامل پیج شما.

ممنون که  این مقاله خواندین.

نظرتونو درباره این مقاله بگین.نویسنده مطلب mahdigm