الگوریتم جدید افزایش فالوور

افزایش فالوور

اینستاگرام در حال حاضر یکی از بزرگ ترین، محبوب ترین و البته پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی میان افراد مختلف در کشور ها و بخصوص ایران است.

در واقع دلیل این محبوبیت بی حد و وصف پایه گذاری بر حسب به اشتراک گذاری محتوای چند رسانه ای، ویدیو و تصویر است.بخشی از آن اکسپلورر، بخشی به نام فید و بخشی نیز برای ساخت و ویرایش پروفایل به صورت حرفه ای توسعه داده شده است.

خرید فالوور

امروزه برای مردم، افراد حقیقی و حقوقی، کسب و کار ها، تجارت های آنلاین و محلی بسیار مهم است که در این رسانه اجتماعی دنبال کننده های زیادی داشته باشند.

به همین منظور از روش های مختلفی برای افزایش تعداد دنبال کننده یا همان فالوور استفاده می شود، مواردی که به صورت ارگانیک فالوور را افزایش می دهد و در مورد آن مطالب زیادی در دنیای اینترنت نهفته است.

یکی از متداول ترین راه ها استفاده از محتوای اختصاصی می باشد، شما باید تصاویر، ویدیو ها و پادکست هایی را به اشتراک بگذارید که نظیر آن در شبکه های اجتماعی دیگر وجود ندارد.

افزایش فالوور

به اشتراک گذاری استوری نیز بخش جذاب دیگری است که مردم آن را دنبال می کنند.

روش های جذب فالوور در اینستاگرامخرید فالوور البته روشی است که می تواند در کار شما را سریع تر به هدفتان برسانند، در واقع اگر پیج شما بدون فالوور خریداری شده پیش برود کارش بسیار سخت خواهد بود.

مردم عموما وقت برای پیجی که کم تر از ۱۰ هزار نفر فالوور دارد نمی گذراند، در حال حاضر اگر این رقم همین طور بالا تر باشد، ضریب اعتماد آن ها به شما چند برابر خواهد شد.حتی در حال حاضر امکان خرید ویو، لایک، کامنت و… نیز وجود دارد، بخش تلویزیون اینستاگرام نیز از این قاعده خارج نیست و شما می توانید از فالوور های خریداری شده ایرانی و خارجی، ربات و یا واقعی استفاده کنید، البته هزینه آن متفاوت است.

روش های زیاد دیگری وجود دارد که یکی از هوشمندانه ترین ها هشتگ گذاری است، هشتگ درست مانند کلمه کلیدی به شما اجازه می دهد در گستره جستجو های کاربران قرار گیرید.

شما در اینستاگرام می توانید هر عبارتی را با هشتگ جستجو کنید.بهتر است تعامل حداکثری را با دیگر پیج ها برقرار کنید.

این کار کمک می کند که صفحه شما در بین دیگر کاربران و صفحه ها شناخته شده و موجب محبوبیتش گردد، البته که همیشه راه های میانبر بهتر جواب می دهند.

چگونه تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام را بالا ببریم؟تگ کردن دیگر کاربران و دوستان در عکس ها می تواند موجب شود که پیغامی به آن ها ارسال شده و عموما در نود درصد مواقع تصویر شما را لایک می کنند، در مورد آن نظر می دهند و حتی ممکن است در استوری و پست های خود آن را دوباره منتشر کنند.

خرید فالوور ارزان

البته این روش ها وقت زیادی از شما خواهد گرفت.

اما به هر حال نتیجه می دهد و بسیار هوشمندانه خواهد بود.در ادامه باید شروع به فالو کردن تعداد زیادی از کاربران کنید که می توانند موضوعات شما را با علاقه دنبال کرده و در واقع با مضمون صفحه شما، فعالیت و علاقه مندی های آن ها نیز مرتبط باشد.

مثلا اگر صاحب یک پیج خرید و فروش خودرو هستید، به سراغ پیج شرکت های محبوب تولید کننده خودرو بروید.فالوور های این پیج ها را دنبال کرده و احتمالا آن ها نیز همین کار را می کنند.راه های افزایش فالوورویدیو هنوز هم در اینستاگرام می تواند از تصاویر محبوب تر باشد، چون محتوای طولانی را به اشتراک می گذارد.

کاربر نیازی ندارد که متنی را روی تصویر شما بخواند؛ اما اگر قصد استفاده از تصاویر را دارید بهتر است از وکتور های با کیفیت، اینفوگرافیک ها استفاده کنید.

مطالب بی محتوا منتشر نکنید، این مسئله می تواند قاتل پیج شما باشد. بسیار پیش می آید که صاحبان پیج ها بدون در نظر گرفتن کیفیت یک محتوا آن را بازنشر می دهند و یا این که پست های تکراری به صفحه فید دیگر کاربران ارسال می کنند.

این موارد هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.می توانید پروفایل فیسبوک خود را نیز به صفحه اینستاگرامتان وصل کنید و افرادی که این کار را کرده و در لیست مخاطبان فیسبوکتان هستند را دنبال نمائید.نویسنده مطلب mahdigm