آخرین محدودیت اینستا گرام

بسمه تعالی

سلام و عرض ادب خدمت کار بران عزیز سایت خرید فالوور .

در این مقاله که در باره مشکلات و محدودیت های جدید اینستاگرام حرف بزنیم که خیلی از دوستان با این محدودیت ها به مشکل بر خوردن.

اینستا گرام با محدودیت های چند وقته که معمولا با هر بار آپدیت کردن خود این محدویدت های جدید را هم با خود آپدیت میکند و باعث سخت کردن وپیچیده کردن برنامه خود میشود.پیش خود فکر میکنید چه دلیلی دارد اینستا گرام این محدودت ها و الگوریتم ها را ایجاد میکند در ادامه این مقاله به این موضوع هم میپردازیم.

اینستا گرام حدفش این است که فضای شبکه اجتماعی خود را به سمت واقعی پیش ببرد و افراد فیک را به کم ترین مقدار خود برساند و همین خاطر این محدودیت ها و الگوریتم ها را ایجاد میکند.

و هر بار که این برنامه آپدیت میدهد این الگوریتم ها پیچیده تر از قبل میشوند و خرید فالوور را ضعیف تر میکنند و باعث آمار کار بران فیک میشود.

بر همین اساس در اوایل امسال اینستاگرام محدویت های خود را افزایش زیادی داد وقوی تر از قبل عمل کرد تا جایی که نم نم سرعت افزایش فالوور فیک را کاهش داد.

ولی در این آپدیت جدیدش یک الوگریتم جدید و فوق قوی قرار داد که واقعا سرعت افزایش فالوور فیک را کند کرد.در این محدودیت دو عمل جدید انجام دارد یکه اول کسانی اکه زیاد فالوور میکردن دیگران را محدود کرد و دیگری ساخت اکانت را به حد زیادی محدود کرد و همین امر باعث کاهش افزایش سرعت لایک و فالوور فیک شد.

سایت ها و مراجع زیادی اعلام کردن که این مشکل را دور میزنند ولی تا الان هم هیچ خبری نشد و وضع به همان حالت است.این مشکل باعث کند شدن سرعت افزایش فالوور و لایک شده و این امر باعث نارضایتی مشتریان شده است.

تا درست شدن این مشکل واقعا بزرگ خواهش مندیم صیر داشته باشد تا برای پیج های شما عزیزان افزایش فالوور و لایک دهیم.نویسنده مطلب mahdigm